| WoWmikasWoW a întrebat:

Am nevoie de ajutor... PC-ul meu se stinge din juma' in juma' de ora, am Windows 7 Ultimate si cand se stinge imi apare "Entering in sleep mode" am intrat in change power settings si le-am setat pe never dat degeaba, ma gandesc ca nu suporta PC-u Windows-ul... dar nu stiu daca e posibil, Plz help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PC-ul este setat sa se stinga atunci cand procesorul este supraincalzit. Mai ia-ti un cooler. Oricum trebuie sa-l duci la un service...

3 răspunsuri:
| SorinBvB a răspuns:

Sursa!

| WoWmikasWoW explică (pentru SorinBvB):

Ce e cu sursa?
Nu sti ce i-as putea face?

| bogddy25 a răspuns:

\baga acest id si poate o sa te ajute id tutoriale_2013