| dia733 a întrebat:

Am nevoie de ajutor pentru ca va veni ziua cand cea mai buna prietena a mea va dormi la mine si nu stim ce sa facem ca ea va dormi 1 noapte la mine si stiti ca zilele trec repede si nu stim ce sa facem (in afara de teme). Va rog sa-mi spuneti!

Răspuns Câştigător
| NaomyNao a răspuns:

Pai.putem face parada modei, sa ne uitam la filme, sa ne uitam in reviste cu baieti draguti, karaoke, sa dansam, sa ne alegem o meserie si sa ne jucam cu rolul acela.multe chiestii. vdem noi.ok?