| BelleDy a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Cum lipesc banii rupti in bucatele? Trebuie neaprata sa o fac. Sunt rupti in bucatele mici.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ai reusit sa ii rupi? Sunt de plastic.Banuiesc ca sunt bani romanesti.Chiar daca ii lipesti nici o banca nu tii primeste.

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Ia scoci dinacela Lat si lipeste'i pe el. Sau incearca (daca sunt dolari) sa ii duci la o banca. Mi se pare ca iti dadeau altii daca ai peste 51% din bancnota.