| Alynutzaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am inregistrat cu telefonul ( Samsung galaxy s5 ) cu aplicatia "inregistrare voce" a telefonului, mai tarziu aveam nevoie de memorie in telefon si am sters toate fisierele audio la gramada fara sa imi dau seama ca si inregistrarile intrau acolo. Erau foarte importante si as vrea tare mult sa le recuperez. Am instalat o gramada de aplicatii pentru recuperare, unele imi cer root care habar nu am ce inseamna. Daca poate cineva sa ma ajute va rog! Raman vesnic recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| Mony7450 a răspuns:

Pai din pacate nu mi poti sa il recuperezi..doar daca l-ai trimis cuiva prin Bluetooth.