| iuliuk_1892 a întrebat:

Am nevoie de niste mesaje foarte frumoase de paste... Funda big grin!(multumesc)

Răspuns Câştigător
| Passion_1840 a răspuns:

Eu le trimit prietenilor mei : Paste flescait! laughing in loc de Fericit.
Sper ca am fost de ajutor. Paste fericit! :*

5 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Cucu Cucu! Paste Fericit! Cucu Cucu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://felicitari.ele.ro/De_Paste_--cm112_m6802.html
Aicic gasesti multe mesaje. papa

| KiSsRoSsE a răspuns:

Iepurasul mustacios, e de Paste norocos. Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!

Umbla veste-n tot orasul
Cum ca vine iepurasul
Sa v-aduca pe-nserat
Paste bun si Luminat!
Paste mielul fericit,
Oul sade inrosit,
De rusine s-a scumpit,
Iar iubitul iepuroi
Sa-ti aduca euroi,
Fericire, sanatate, mult noroc si spor la toate!

| vrrra a răspuns:

Priveste...
Priveste prin credinta spre Golgota, spre cununa de spini, pune mana in ranile cuielor, opreste-te si asculta soapta lui ISUS: "Pentru tine am facut-o."
Sarbatori fericite!
HRISTOS A INVIAT!

Iubeste, iarta
Iubeste, iarta, cum EL te-a invatat,
Crede si uita tot ce-ai indurat.
EL ti-e lumina, caci EL te-a creat.
Sa nu uitam, numai EL ne-a salvat,
HRISTOS A INVIAT!

Adevarat a Inviat
Cel mai frumos e atunci cand suntem multumiti si fericiti cu ce avem si invatam sa ne bucuram de dragostea care sigur multi nu o au si mai presus de acestea invatam in viata sa o pretuim si invatam sa traim iubind acelasi om care ne e suflet pereche, ne e destinat. Sa ai parte de toata dragostea de la cel de langa tine sa o dai in mod altruist inapoi si sa va pretuiti clipa ca si cum ar fi mereu ultima. Pretuiti lumina din viata vostra.

| iuliuk_1892 explică:

Vreau ceva haios.pentru prieteni. ceva original