| m0renita a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor in legatura cu hi5.ul.Deci,nu mai primesc solicitari de prietenie desi din profil la confidentialitate e bifat sa primesc solicitari de prietenie. Se poate sa fie si din cauza ca 61040 prieteni? Astept raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut hi5 la 7 ani si iti voi da cateva motive pentru care nici eu nu am putut avea asa multi prieteni:
1. Ai prea multi prieteni 1. Rezolvare:Sterge prieteni care nu sunt cu adevatrat prieteni tai! Tine minte! Cei care it cer parola nu sunt prieteni tai!
2. Poate nu te-au adaugat la prieteni ceilalti. Rezolvare 2. roaga o prietena de la liceu, scoala sau facultate sa isi faca hi5 si sa te adauge la prieteni pentru a afla care este cauza!
Sper ca ti-a fos de folos.

1 răspuns:
| m0renita explică:

Era din cauza hi5. ului... Si. a revenit dupa 2 zile big grin.