| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc prin mail de fiecare data cand cineva pune o intrebare, sau cand mi se raspunde la o intrebare, sau cand apare ceva nou? Ca nu mai vreau atatea mail`uri...sad. Merci frumos!

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Simplu...deschide unul dintre e_mail-uri si vezi ca in josul paginei gasesti scris:
Subiect:... a pus o intrebare pe TPU.ro

te intreaba:
Daca stii sa-i raspunzi, iti ia mai putin de 5 minute sa o faci! Trebuie doar sa faci click pe intrebarea de mai sus si sa scrii raspunsul!
... iti multumeste!

* daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici.

dai clic unde scrie..."clik aici" si gata

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cand primesti prin mail intrebarile care se pun pe site, mai jos scrie ca daca nu vrei sa mai primesti sa dai clic "aici". Da clic acolo si nu vei mai primi, asa am facut si eu si acum nu mai primesc.

| BabyPink a răspuns:

Cand pui intrebarea, dupa ce scrii respectiva intrebare, ai sub chenar:"Doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri" si "Schimba-mi statusul la yahoo messenger".
Debifeaza "Doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri" :d

Sper ca ai intelesbig grin

| Katiee^^ a răspuns:

Cand pui intrebarea este o optziunea unde scrie : doresc sa fiu anuntzat prin e-mail cand cineva publik un raspuns nou( sau ceva de genu' ). Daca nu e bifata optziunea nu primesti mail-uri. happy Dar daca deja a fost bifata mi se pare ca nu poti sa schimbi ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dai la aditare profil si debifezi unde scrie sa mai primesti mail-urihappy