| Korb a întrebat:

Am nevoie de un sfat,cum sa ma apropii de o fata cu care m-am certat,suntem in aceeasi clasa dar ne cam ignoram,sa ma duc direct la ea sa-i spun ca vreau sa vorbim nu pot,sunt cam timid, ce solutii sa pot sa-i spun ce am pe inima aveti?

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Biletele..cand nu poti vorbii folosesti biletele..sunt haioase si o sa o faci sa rada..Nu ii trimite direct "Iarta-ma ca ne-am certat" trimite-i biletele cu zambete, cu fete amuzante, cu mici glumite, si dupa cateva zile trimite-i un bilet prin care iti ceri scuze.
Arunca-i biletelele prin ora asa nu va putea sa te evite si daca le rupe, la un moment dat le va citii.

Da pare copilaros dar e posibil sa aprecieze ca incerci si te straduiesti sa ii arati ca iti pasa.
Bafta :*
Ps : Ai grija pe unde arunci biletele sa nu ajunga la altii laughing