| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie sa vorbesc cu cineva sa-mi impartasesc gandurile-de preferat cine se crede serios si este in aceeasi situatie, doreste acelasi lucru(fie fata sau baiat). Cine vrea poate sa-mi dea mesaj privat pentru ai lasa adresa de email.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, mai repede ai nevoie de o consiliere psihologică, trebuie să ai încredere în tine!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Poate.dar mai degraba am nevoie sa vorbeesc cu cineva care a trecut prin asta..sau ma rog cu cineva...
Nu mai pot sa tin totul in mine iar parintilor si putinilor prieteni dragi nu le pot spune asta-nu vreau sa-i sperii.
O persoana straina iti vorbeste altfel despre aceste probleme-dintr-un punct de vedere mai degajat pe cand familia si prieteni se sperie.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna ai probleme de sănătate? Pentr u că asta inteleg eu din ceea ce ai scris.

| RAY a răspuns:

Daca vrei te ajut, doar da-mi mesaj

| GabrielloRoscoban a răspuns:

Orice problema se poate rezolva.
Cu calm si cu un sprijin pe care te poti baza oricand si oriunde.
Daca doresti sa tinem legatura Trimite-mi Cerere de Prietenie pe Facebook: Gabriello Roscoban. Si Te voi ajuta cu ce-a mai mare placere.
O zi buna.

| andrei48100 a răspuns:

Ce ai pe suflet?

| anonim_4396 explică (pentru andrei48100):

Durere in principal sad urmata de disperare-disperarea cu care te agheti de viata atunci cand stii ca esti pe cale so pierzi...

| AndreeaXKadisha a răspuns:

Iubito poti sa imi lasi adresa ta de mail sau id-ul tau de mess oricand, mi-ar place sa te ascult si sa ne impartasim gandurile :*

| alexander401 a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau de mess si te ascult/ajut cu drag.