| cristi_7054 a întrebat:

doreste cineva invitatii pe lockerz? daca da va rog sa imi lasati adresa voastra de email intr-un mesaj privathappynuma bine!

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Nu vrea nimeni. site-ul acesta este pentru a ajuta oamenii care sunt nedumeriti si au mare nevoie de raspuns. Tu vrei sa iti maresti" punctajul" sau ce o fi pe alt site.
Te rog nu mai pune asemenea intrebari.
Pa, pa

| cristi_7054 explică:

DonAnonymius @ atat timp cat aceasta ''intrebare'' a mai fost pusa si a ajutat pe altii care aveau nevoie de o invitatie si atata timp cat administratorii site-ului TPU nu au o problema cu asta ''Pa, pa'' tie ok ''prietene''? pe langa asta TPU nu inseamna ajutor in probleme de dragoste, financiare etc ci din toate domeniilewinking