| JoDenVille a întrebat:

Am nevoie urgenta de idei de cadouri de craciun pentru prietenul meu. nu vreau personalizari, haine, bratari straight face ceva frumos thinking astea i le iau mai mereu sad chiar nu are nimeni o idee buna? fetelor? voi ce le luatsi?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

O poză cu voi doi şi o ramă frumoasă, depinde ce-şi doreşte şi el întreabă-l. Baftă!

1 răspuns:
| jabbayoda a răspuns:

Poti sa i cumperi o poasarica de cauciuc sa nu scape la alta cand esti pe invers... zic si io...sunt baiat sau ce oi fi.