| Ionutszu a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor in cazul unui cadou.[pentru tatal meu. Pentru craciun. Vreau cat mai multe idei ( nu are nevoie de parfum sau haine )

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cam ce ii place? Ce preocupari are?

| Ionutszu explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu are nimic special.e greu..nu are un hobby sau ceva de genul..si doar munceste..seara iese mereu la o plimbare pe jos si cam atat..deci nu stiu.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Ionutszu):

Greu, intr-adevar. Ma gindeam la un aparat foto pentru plimbarile sale dar, presupun ca are un telefon cu camera buna.

| Ionutszu explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

S5 neo