| liiaa a întrebat:

Am nevoie urgenta de un "profesionist".
Vreau sa imi instalez camera web si nu stiu cum.Am mai instalat-o odata (nu eu,un baiat care se pricepe) si acum nu mai merge (el zice ca este o problema cu driverele, sau ceva de genul). Cine stie ca ma poate ajuta sa-mi trimita un mesaj cu e-mailul lui, iar daca este nevoie eu o sa ii dau Team-Viewer-ul meu si sa vada care este problema.Dau funda la cine reuseste sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu sunt profesionist însă poate te pot ajuta.
Ce model are camera web și ce Windows ai?
Ai CD/DVD-ul original de la camera web?
Dacă nu, vezi cu Slim Drivers, de aici> http://goo.gl/bqpRU
, dai Start Scan apoi Download Update la ce detectează.
Sau direct cu Drp.su> http://goo.gl/rUKC5
(însă îl ștergi/dezinstalezi programul după aceea ca să nu-și facă update)

Sau, poate ai probleme cu virușii, o scanare cu Malwarebytes nu strică.
Aștept detalii sau lasă-mi ID-ul într-un mesaj, poate-ți sunt de folos.

| liiaa explică (pentru DDCC):

Id-ul meu este glarisa10@yahoo.com
O sa iti dau TeamViewer-ul meu sa intrii in pc-ul meu si sa o faci tu daca poti ca nu am inteles nimic din ce e mai sus pentru ca nu ma pricep.Eu sunt cu facebook-ul laughing