| AAAdelin a întrebat:

HELP!
Cine ma poate ajuta sa instalez android 2.3.3 pe un Samsung galaxy gio, acum am instalat android 4.0.4, dar nu imi merge camera si nici bluetooth!
Cine stie si poate sa ma ajute ii dau Funda+Vot!

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Incearca sa il resetezi nu stiu cum e la tine intra in setari si cauta resetare din fabrica sau resetare totala

| AAAdelin explică:

Bai Omule(k daca vrei asa) eu am intrat in setari, si am gasit optiunea de revenire la setarile din fabrica, si singurul lucru pe care l-a facut este de a-mi reseta ICS-ul, nici de cum de a imi face androidul 2.3.3.
Acum ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! I-ai pus cyanogenmod 9 beta, nu?
Modelul e GT-S5660 sau GT-S5660V?
Pai ca sa revii de la ics la gingerbread nu-i nici o problema. Cel care ti-a raspuns ca downgrade e imposibil a mintit..Descarci un soft cu gingerbread stock, il flashuiesti cu ODIN si pam-pamwinking si eu am revenit de mai multe ori la softuri mai vechi si nu e nimic happy
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai copile, nu fi prost, nu ii da ca in nicio fabrica softu, optiunea aia doar reseteaza setarile si iti "rade" toate aplicatiile din memoria interna.
You were trolled

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca ti-am inchis gura