| Pavăl_Andreea_1995 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa instalez driverele la pc. ii dau parola de la team viewer. va rog frumos. Ma poate ajuta cineva?

13 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Winows 7?
Click DR pe Computer-->Properties-->Device Manager; acolo ai toate componentele PC-ului.Deschizi pentru ce ai nevoie apoi dublu click si in noua fereastra deschisa ai sus Driver click.Mai jos Update Driver... click si selectezi "Search Automatically..."

In mod normal win 7 face asta automat.

| AlinG5 a răspuns:

Depinde ce windows ai. Daca e Xp este foarte usor sa instarezi drive-urile daca le ai pe un CD.

| Pavăl_Andreea_1995 explică (pentru AlinG5):

Nu se potrivesc driverele de pe cd cu windows-ul big grin

| stlucian a răspuns (pentru Pavăl_Andreea_1995):

Bada dar poate nu sunt actualizate si de aceea nu functioneaza corect.
Win XP crede-ma ca e depasit dar mai poate functina bine si cand spun bine depinde de tine pentru ca nu mai are suport.

Acum nu pot sa-ti recomand win7 pentru ca nu stiu ce sistem ai dar fiind obisnuita(cred ca vb cu o fata) poate am sa-mi instalez team viewer pentru a te ajuta.Dar ai incercat programul dat de mine?

Ce probleme ai mai precis?

| Pavăl_Andreea_1995 explică (pentru stlucian):

Da sunt fata, mi-am instalat win 7 dar functioneaza greu straight face si am revenit la win xp sp2. am incercat programul de la tine, e foarte bun dar mine imi trebuie sa imi instaleze driverele, nu numai sa le upgadeze.

| Pavăl_Andreea_1995 explică (pentru stlucian):

Intra pe facebook sa vorbim acolo ca aici nu stiu cand esti intrat happy

| stlucian a răspuns (pentru Pavăl_Andreea_1995):

Pai proganul iti da atat drivere lipsa cat si update-uri.Dar sa o incercam cu asta chiar daca nu ai driver-ul placii de retea

http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_ro.php

Apoi vezi aici:

http://pc-config.info/......-acestora/

| Pavăl_Andreea_1995 explică:

Multumesc tuturor am rezolvat