| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac Gta 4 sa mearga? ca am citit pe net ca trebuie mutat ceva si apoi cod si serial, cerinte pentru gta 4 am sa mearga la maxim grafic da nu stiu cum sal pornesc, instalat il am...happy daca puteti sa ma ajutati puteti intra in pc-ul meu cu team viewer care il vreti... vorbim pe mesenger cine stie si vrea sa ma ajute sa lase aici mesaj si apoi pe privat un id de mesenger

Răspuns Câştigător
| neednothing a răspuns:

Eu incerc sa le downloadez de pe dc++ in power iso si astfel e mai simplu, trebuie sa faci urmatorii pasu:
1)Il downloadezi pe Desktop
2)Il extractezi intr-un folder de pe desktop pe care il creezi tu
3)Intri in folder si dai setup. exe
4)Urmezi pasii pana cand iti cere serial(de obice daca le tragi de pe dc++ o sa aiba serialu si crackin folder)si scrii serialu
5)Dupa ce e instalat dai click dreapta pe shortcutu de pe desktop-properties-find target- si acolo o sa fie ceva de genu gta. exe
6)Il stegi si pui in loc cracku din folderu care l-ai extractat
7)Dai click pe el si ar trebui sa mearga

Daca ti-a fost de ajutor funda plz am nevoie

| celios a răspuns (pentru neednothing):

Salut da-mi si mie id tau de mess si ajuta-ma si pe mine cu install gta 4 te rog mult dau funda. plzzzz

| papagal23 a răspuns (pentru celios):

Man tot iti trebuie code de activare deci...

| Dobre_Alex_1992 a răspuns (pentru neednothing):

Frate te rog da-mi idu tau sa baga pe al meu alex.dobre19 ajuta-ma si pe mine pls cu jocu ca nu stiu cum sa-l fac

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Razvan_Ionut_1996 a răspuns:

Am si eu proble ta dar la mine tot im apare asta sa activez gta 4 il actevez si de fiecare data tot asta im arata si nu ot porni jocul va rog ajutati-ma.

| Razvan_Ionut_1996 a răspuns:

Am si eu proble ta dar la mine tot im apare asta sa activez gta 4 il actevez si de fiecare data tot asta im arata si nu ot porni jocul da funda la cine ma ajuta.