| danyyyel a întrebat:

Am niste intrebari anume legate de acelasi subiect :
1. De ce nu functioneaza videoclipurile de pe calculator pe telefon?
2. Ce sa fac ca sa mearga? Sau ce tip de videoclipuri trebuie pentru un telefon sau ce programe trebuie instalate pe telefon? Si un link aar fi perfect...
3. Telefonul Sony Erricsson K800i este compatibil sa redee videoclipuri de pe calculator?
Multumesc pentru rabdare...

Răspuns Câştigător
| rayan a răspuns:

Videoclipurile de pe pc nu iti merg pe telefon pentru ca sunt alt format...trebuie sa le convertezi in 3gp (formatul la telefonului)...iti trebuie un program special... dar nu mai stiu cum se cheama

papa.

3 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Nu aştepta să se descarce, nu utilizezi spaţiu de stocare în telefon, doar recepţionezi. Nu, odata ce nu utilizezi spaţiu de stocare în telefon, doar recepţionezi nu este compatibil.
(O funtita daca se poate)

| putzulica a răspuns:

Trebuie java script pentru telefon...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:i6cTQ-s1Nr4J:...clnk&gl=ro