| Bernoullie a întrebat:

Am nokia. Cum fac ca atunci cand telefonul e pe silent si ma suna cineva sa nu se mai auda vibratii?

3 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey. Iti scriu pas cu pas.
1 Intrii in Meniu
2 Intrii la Setari
3 Intrii la Sunete
4 Dai jos pana iti apare Alerta vibrare iar acolo dai pe Dezactivata apoi Memor.

Funda?

| Sergiu95 a răspuns:

Pe undeva de la setari.de altundeva nu cred ca se poate.ar trebui sa fie ceva pe acolo cu vibratiile cand telefonul este pe modul silentios

| AngoOra a răspuns:

Pai du-te la profile si da pe silentios si o sa iti apara acolo tot ce vrei sa stii desppe silentios (cum e telefonul cand e pe silentios)
si dai acolo la vibratii, la dezactivat sau oprit big grin
la mine asa e tongue