| roxanaloredana a întrebat:

Am o drujba usgvarna dar nu mai porneste, am schimbat segmentul dar acum uda bujia.

2 răspunsuri:
| sammiess a răspuns:

Schimba bujia si vezi ca intra prea multa benzina - vezi sa nu ai prea mult ulei in benzina si verifica si admisia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa nu mai faca compresie, cand tragi de sfoara se simte ca face compresie sau se invarte in gol.E posibil sa se fi stricat segmentul daca nu l-ai pus cum trebuie.Ai schimbat si garniturile de la chiuloasa cand ai scos pistonul? sau ai pus la loc vechea garnitura?