| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am o fobie,fobia de a nu deveni plictisitor, neinteresant si josnic in fata celorlalti.Tu ai fobia asta? Oare avem cu totii aceasta fobie in unele momente din viata?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Fobia nu o am, dar tu, in ciuda acestui fapt, esti extrem de plictisitor si de neinteresant prin intrebarile pe care le pui.

Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ce treaba are una cu alta? Pui intrebari aiurite, care nu aduc niciun beneficiu niciunui user, asta e problema.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu ma intereseaza cum ma vad ceilalti, important pentru mine este sa ma simt bine in pielea mea.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Nu am așa ceva. Nu prea imi pasa ce cred alții despre mine.

| August99 a răspuns:

Nu e o fobie pentru mine. Dar uneori cand sunt cu cineva si vreau sa aiba o impresie buna despre mine imi trece prin cap intrebarea "oare il/o plictisesc?"

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Cred ca o am si eu, adica mi-e frica sa nu devin neinteresanta sau neamuzanta, dar nu m-am gandit la asta ca la o fobie.