| narciosromantiber a întrebat:

am vazut filmul " Tinkerbell secret of the wings" a fost foarte tare si vreau sa stiu daca va fi o continuare sau deja exista-ma refer la o continuare a acestei parti partea a2a de ex!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista o continuare pentru ca abia a fost lansat filmul Tinker Bell and the Secret of the Wings cu doua saptamani in urma. Nu se stie nici daca va fi o continuare pentru ca e prea devreme ca producatorii filmului sa faca o declaratie in acest sens.

1 răspuns:
| narciosromantiber explică:

Multumesc de raspuns eram curios pentru ca e un film f tare dar exista un film cu Tinkerbell dar va fi gata in 2014... daaa...mie imi placea cu Periwinkle era mai interesant