| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Arhitectura sau o cariera in cs?
Imi fac canal de Youtube si de twitch joc 5, 6 ore de cs pe zi, invat sa editez si sa vorbesc engleza decent, imi fac o iubita care sa aiba o pasiune de cs asemanatoare dar cu un job stabil pentru a putea petrece mai mult timp de calitate impreuna.
Sau continui cu arhitectura?
Ce credeti ca imi va face viata mai frumoasa si ma va face pe mine mai fericit, implinit?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Arhitectura. Streamingul e fain dar e greu sa te afirmi, maibales cand un joc are deja multi playeri cunoscuti. Cu arhitectura macar stii ca ai un job concret si nu faci foamea/ nu trebuia sa te tina alti. Mai ales ca competitive se vor lansa mereu, inclusiv un alt cs in cativa ani.