| LoLa_2164 a întrebat:

Am o intrebare cam stupida. happy. Credeti ca in prima zi de scoala e potrivit sa merg cu o fusta dar fara ciorapi, fara nimic? Avand in vedere ca o sa fie cald, dar totusi mi-e frica sa nu comenteze cineva pentru ca e toamna si nu prea se potriveste...happy, La premiera au fost multe fete asa dar era vara. happy Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEau:*
pai depinde cat e de scurta fusta...si nu cred ca ar avea de ce sa comenteze... daca e cald afara si tu te simti bine in ea nu mai conteza ce zic altii, mai ales daca stii cum sa o asortezi e super binehappy