| pascalau12 a întrebat:

Am o intrebare de ce cand intru in jocul The walking dead stau vreo 30 de secunde si imi apare ecranul cu multe linii colorate si nu se mai aude nimic si nici nu pot sa dau restart nu pot sa fac nimic si trebuie sa il sting si mai vreau sa va spun ceva jocul l-am terminat o data si am inceput sa il joc iarasi si la episodul 5 imi apare chestia asta.La fel se intampla si pe youtube cand dau full screen imi face asa dar daca nu dau full screen nu se intampla.Deci sper ca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Verifica temperaturile cand faci asta. Incearca sa faci un update la placa video. Daca tot nu merge e posibil sa fie pe moarte placa video sau windowsul.

| Ioan489 a răspuns:

Best Game Ever!

| CristiCristiano a răspuns:

Parerea mea este ca pc-ul nu suporta jocul