| Sebastyan122 a întrebat:

Salut, de ce cand ma joc unele jocuri imi tot dau black screen, adica stau pe ele mi se inchide ecranul, se aprinde dupa 3 secunde iar se inchide si iar se aprinde si daca ies de pe joc si is pe desktop incepe sa imi dea black screen si pe el trebuie sa ii dau un restart sa nu mai faca si cand intru pe joc iarasi face, de ce?

2 răspunsuri:
| Pitiman a răspuns:

Salut, o posibila problema ar fi contactul dintre cablul care face legatura dintre PC (calculatorul tau) si Monitor. Incearca sa verifici semnalul dintre fir si monitor dar si dintre calculator si fir.

| Sebastyan122 explică (pentru Pitiman):

Ok! si daca nu este de la aceasta problema? si idea este ca mie imi face doar atunci cand ma joc!