| anonim_4396 a întrebat:

Sal utilizatori TPU va rog frumos daca puteti sa ma ajutati si pe mine.am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.problema este urmatoarea cand intru pe youtube sa ma uit la videoclipuri nu-mi arata imaginea dar sunetul se aude. dar cand intru pe alte site-uri pot sa ma uit la videopclipuri si cand incerc sa dau pe full screen se vede alb tot ecranul poate sa-mi explice si mie cineva de ce? sall

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la placa video, sau fai un update.
Reinstaleaza Adobe Flash Player ActiveX si Adobe Flash Player 10 Plugin.

2 răspunsuri:
| semix a răspuns:

Salut.este de la flash player sau de la un third party program (un uninstall si ar trebui sa mearga )

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut, pai in cazul asta ai putea sa... reinstalezi alte versiuni de Adobe Flash Player sau Adobe Reader, sa reinstalezi browser-ul actual sau... CEL MAI BINE faci un update driver placa video. In caz ca nu stii cum sa faci asta, cauta un tutorial video pe google despre cum se face update de driver la placa video. Iti urez succes.