| lazio9 a întrebat:

Am o intrebare despre facebook, am sters acuma 2 saptamani pe cineva din lista de prieteni si acuma cateodata cand deschid chatul apare iconita ei acolo, de ce?

6 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Pentru ca nu o mai ai pe aceea persoana la prieteni, dar acum mai nou poti sa gasesti prieteni si in chat si sa vorbesti cu ei (ma refer la aia pe care nu ii ai) si poate ca alti prieteni de ai tai o au pe acea persoana pe care ai sters-o. De aceea iti apare.

| lazio9 explică (pentru DanielVălean):

Nu avem nici un prieten comun, am doar 10 prieteni care nu au legatura cu ea, eu adaugand-o la nimereala acuma 2 saptamani

| DanielVălean a răspuns (pentru lazio9):

Pai, esti sigur ca ai sters-o de tot?

| lazio9 explică (pentru DanielVălean):

Habar nu am cum sa dau IGNOR, dar de sters am sters-o 100000000 % ai messenger? team viewer? pot sa-ti arat

| DanielVălean a răspuns (pentru lazio9):

Da am mess, da am team viewer. Vrobim pe mess add me la : valeandanyel ca eu plec in oras vorbim acolo Pa.

| vega358 a răspuns:

Vezi daca l-ai sters bine, poate doar ai dat sa il ignori