| Ionutz a întrebat:

Am o intrebare legata de revelion: am chemat niste prieten vreo 10 la mine acasa sa facem revelionul si am propus sa punem fiecare bani si sa cumpar eu tot ce trebiue ce trebuie sa cumpar pe langa suc si bautura trebuie sa fac mancare gatita felu1/felu2/ etc sai ce trebuie sa fac c nu stiu plisss funditabig grin

Răspuns Câştigător
| AllexxandraM a răspuns:

1-aperitiv 2 carne de porc cu legume si ciuperci la cuptor 3 - desert tort cu fructe si frisca fara ciocolata

1 răspuns:
| lacramytza a răspuns:

Si cateva fete...si mai ales artifici laughing