| Albinuța767 a întrebat:

Am o întrebare. Pentru a face un cont my Orange trebuie să ai abonament la Orange? Deoarece mi.am făcut din greșeală si vreau sa îl șterg. Cum îl pot șterge?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa te ajutam cu verificarea contului creat, te asteptam in sectiunea de mesaje private cu adresa de e-mail pe care ai utilizat-o.
O zi buna,
Orange Helper

| Lioana a răspuns (pentru OrangeHelper):

Eu am avut un cont la care nu m-am conectat demult. Am incercat recent sa ma loghez dar primesc atentionare "Nume utilizator sau parolă incorecte!" E posibil sa imi fi fost sters contul?
Am incercat sa resetez parola dar adresa mea de mail nu apare in baza dvs de date. E posibil sa fi folosit o adresa mai veche dar nu stiu care pentru ca obisnuiam sa ma loghez cu username-ul. Pot afla dupa numele de utilizator, adresa de mail alocata?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce numar de telefon ai bagat?

| Albinuța767 explică (pentru darrio2007):

Cu ce ajuta dacă ști nr

| darrio2007 a răspuns (pentru Albinuța767):

Intrebi daca trebuie sa ai abonament la Orange. Daca ai iti bagi numarul de Orange dar daca nu ai ce numar bagi? La asta m-am referit.

| Albinuța767 explică (pentru darrio2007):

Aa, atunci, este nr fără abonament.

| darrio2007 a răspuns (pentru Albinuța767):

Si daca ai cartela de Orange tot iti cere un numar.

| Deserth a răspuns:

Iti cere de mancare contul? L-ai facut asta e. Abandoneaza-l si gata.Nu e nicio problema

| Albinuța767 explică (pentru Deserth):

Nu va apărea nicio problemă?