| asya a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti:Ce i-ati fi facut doctorului ciomu... daca erati voi in locul pacientului caruia i-a taiat,, barbatia"?

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Ii taiam si eu barbatia luilaughing

7 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Daca era prietenul meu cel caruia i s-a intamplat, il omoram pe Ciomu laughing rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Offf, tu n-ai avuzit ca pe bietul om, l-a lasat si nevasta? Ce scorpie...

| hândel a răspuns:

Oo, poza noua Lia? Frumos, frumos. big grin
L-as fi pus sa-mi scobeasca p'acolo daca tot e priceput sa taie, si sa-si faca vagin. Si as deveni lesbian. laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

I-o indesam pe gat, ii taiam degetele la maini si apoi il lasam pe mana prietenei... daca aveamhee hee Oricum nu cred ca apuca pentru ca eram pe faza si nu avea el ce sa caute cu bisturiul acolo...

| Casiana a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorDaca mai citesc de 2 ori intrebarea mor de ras... Ce intrebare...Si te rog, nu imi cataloga raspunsul cu stupid! Am zis ce gandesc...Pa-pa,te pup!

| Misterious a răspuns:

Nu l-as mai lasa sa profeseze...si daca eram in vreo tara musulmana sau d-asta cu idei mai invechite l-as fii omorat :X laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asya, Ciomu e doctorul ala care a facut o singura greseala in viata lui de doctor? happy Vezi ce spuneam eu de greseli?