| sofiaaaa001 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care folosesc brainly si deci stiti la ce ma voi referi in urmatoarea intrebare: de ce nu mai pot primi coroana la raspunsurile pe care le dau? Acum o zi am primit niste avertizari pentru cele mai stupide motive (precum ca raspunsurile mele la niste exercitii la mate erau la fel ca alte raspunsuri anterioare postate cu ani sau luni in urma de alte persoane la FIX aceleasi exercitii... laughing deci uimioare logica, ce sa mai vorbim) si acum nu inteleg de ce nu pot primi coroana la raspunsurile postate, imi zic oamenii ca cica nu ii lasa sa faca asta, oare are legatura cu acele avertizari?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Salut. Se poate sa aiba legatura cu acele avertizari.
"Nu permitem postarea conținutului spam: adică aceeași întrebare sau același răspuns postat în mod repetat, reclame sau conținut nedorit, linkuri spam de orice fel."
https://brainly.ro/regulile-continutului