| sofiaaaa001 a întrebat:

Deci trebuie sa va zic ceva neaparat: ))) nu stiu cine aici foloseste brainly, dar eu am un cont de cred ca vreo 2 ani pe care intru extrem de rar, dar in ultimele 24h fara vreun motiv anume am inceput sa ajut oamenii pe acolo si am ajuns in cateva ore de la 100 si ceva la un scor de peste 600 de puncte. In fine, in seara asta cativa moderatori tristi mi-au suspendat efectiv contul pentru o zi pentru ca raspunsul meu era la fel ca alte raspunsuri date de altii la ACEEASI INTREBARE pusa in trecut?: ))))))) lesin, vreau sa stiu ce sens are chestia asta, se asteptau ca raspunsurile la exercitiile de algebra sa fie altele tinand cont ca e vorba de aceleasi probleme si exercitii?
Sa nu mai zic ca la alte raspunsuri tot la fel pe care le-am scris eu, mi-au dat tot felul de avertizari ca cica le-am copiat raspunsul de pe nu stiu ce site-uri pe care nu am intrat in viata mealaughing Doamne ce amarati jalnici, nu am mai pomenit asa ceva, ma si bufneste rasul: ))) Niste deprimati

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Uuu ai copiat...nașpahee hee

| sofiaaaa001 explică (pentru Catrice):

Nu am copiatlaughing am stat sa scriu compuneri si pagini intregi la alte materii gen engleza sau romana, nu-i acelasi lucru ca la mate unde rezolvarea e efectiv aceeasi. aia se comporta de parca 3x5 avea un rezultat acum 3 ani, si astazi altul, gen wtf nu e normal sa fie acelasi rezultat? una e sa COPIEZI gen sa ai cuvant cu cuvant acelasi raspuns ca altul, si alta e sa fie raspunsurile asemanatoare din moment ce vorbim de aceleasi exercitii.

| Catrice a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Taci ca știu ei mai bine, doar ei sunt la conducere plebea se supune lor laughing

| Florin9Florin9 a răspuns:

Așa sunt unii moderatori de peste tot, încearcă să se dea mai speciali decât sunt.

"Puterea corupe" big grin

| sofiaaaa001 explică (pentru Florin9Florin9):

Am vazut asta, dar sincere destul de jalnic din partea lor sa faca asta. eu nu am facut decat sa ajut alti copii cu temele, si in schimb am fost de 3 sau 4 ori avertizata pentru niste motive efectiv cretine. acum stiu de ce stau o zi pe an pe stie-ul ala si atunci cand vreau sa intreb ceva gen doar in cazuri disperate.

| sofiaaaa001 explică:

Nu sunt la vanatoare de nimic, doar ca mi-a placut sincer sa ajut pe altii macar pentru cateva ore cu temele, atata tot, si in schimb am fost suspendata temporar pentru niste prostii de motive inventate de ei, gen cat de trist sa fii sa faci asa cevalaughing sa nu mai zic ca au o logica stupida, pentru ca rezovarea exercitiilor MAI ales la mate e aceeasi, ce se asteptau cumva ca raspunsul meu sa fie altfel la o intrebare de mate care, exact aceeasi intrebare a fost pusa acum 3 ani pe site-ul lor? gen hello? nu e normal sa fie acelasi raspuns? ce idiotenie mai e si asta