| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu la ce adrese umbla sotul peinternet ca dupa ce umbla sterge ca sa nu cumva sa vad. Nul- verific, dar observ ca ascunde ceva. El nu stie asta. Va rog spuneti-mi cum pot sa vad adresele sau site-ul pe care cauta, ramane undeva memorat? Va multumesc din inima pentru sfaturile voastre

2 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Http://keyboard-recording-software.smartcode.com/

acest programel inregistreaza toate tastele apasate de el si le salveaza intr'un fisier text. De ex, daca vrea sa intre pe playboy.com, fisierul va inregistraceva de genu: google.home playboy.com enter(etc). ORICE TASTA APASATA DE SOTUL TAU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci @costyvas, dar cum o inregistrez adresa asta la mine, merci mult o zi buna