| Official a întrebat:

Am o mare problema, de la un timp imi cade foarte tare parul. Nu obisnuesc sa il pieptan dar cand fac bae raman cu pune de par in mana"poate exagerez". Dar imi fac griji pentru asta! Am parul lung dar nu este deteriorat si nu as vrea sa ma frizez! Saturi va rog. pup

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Este normal sa-ti cada parul, in acelasi timp iti si creste, ori poate ai lipsa de vitamine...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te frizezi? pentru caderea parului zeama de urzici si sapun cu sulf.