| Radu1 a întrebat:

Am o mare problema si sper sa ma ajutati : computerul meu se restarteaza ocazional si in Event Wiever apare ca este ceva corupt in D si sa fac chkdsk. Dar problema este ca fac Chkdsk si tot acelasi lucru se intampla. Tune up cere acelasi lucru, la pornire windows imi cere si el dar tot dau chkdsk si nimic. Stiu cum sa anulez Chkdsk la pornirea windows dar vreau sa repar problema asta sa nu mi se mai restarteze computerul si sa dea eroare pe hard disk D. Acum cateva zile am rezolvat problema dar astazi am inchis fortat sistemul si iar a aparut! Ce sa fac?

1 răspuns:
| JustAnette a răspuns:

La mine tot se intimpla asa doar numi scrie minic...Am vrut sa te intreb ce fel de Anti Virus ai la comp si cind ultima data ti-ai reinstalat Window-sul?