| kkkk a întrebat:

Am o mica mare problema crying laughing...o fosta colega mi-a zis ca clasa ei si-a facut un grup ( de ex 9 A, 11 F..etc )..si la facebook sus unde scrii ca sa cauti persoane am scris numele grupului si nu am gasit. dupa aceea mi-a spus sa intru la ea pe cronologie si sa caut acolo? cum? unde? nu gasesc? funda thinking

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

N-ai cum sa intri in cronologia ei pentru ca functia aceea apare doar persoanei care are contul respectiv, in cazul de fata - doar ei.
Nimeni nu-i poate vedea activitatea din cronologie...

| Spiin a răspuns:

Nu prea ai cum sa-i gasesti grupul daca nu este public.Probabil ca e privat si d-aia nu-ti apare, insa poti s-o rogi sa-ti trimita invitatie sa faci parte din acel grup