| Diana7383 a întrebat:

Am o nedumerire.
Asara am visat ca era sf lumii.Era furtuna si eu eram cu pr mea cea mai buna pe bicicleta mergand spre scoala. Ea mergea foarte taree cu viteza printre masini si am cazut d vreo 3 ori. Apoi neam dat jos de pe bicicleta si am vazut o cladire in care a intrat un avion.Am cazut de pe bicicleta si mi-am prins piciorul sub avion si m-am lovit. i am fost la spital
m-am trezit. Puteti smai spuneti ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Giulia_7302 a răspuns:

Http://www.util21.ro/......tera-f.htm

Uite aici. Dai jos de tot si ai alfabetul.Cauta ce doresti.

4 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

In primul rand. De ce ti se pare tie ca ai visat sfarsitul lumii? Ai ajuns la spital, dar erai vie.
In al doilea rand. Nu inseamna nimic. Probabil ai auzit, ai vorbit, ai citit in ziua respectiva ceva despre sfarsitul lumii.

| Diana7383 explică:

Prabusirea unui avion= esec in afaceri
bicicleta=va trebui sa iei o decizie importanta; nu incerca sa grabesti evenimentele deoarece succesele care vor veni vor fi de durata;
furtuna=neplaceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur ce e

| Maya_5267 a răspuns:

Daca ai tinut post da o sa se intample daca nu no sa se intample