| MariaKTA a întrebat:

Am o pagina de facebook si as vrea sa stiu cine e dispus sa aduca perosne pe pagina mea care sa fie active cu like-uri cu comentari? Va rog Dau Funda happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni.
Vrei like-uri? Fă ceva să atragă lumea, amuzant, preferabil original.
Eu zic că cea mai comodă metodă de promovare a unei pagini e share-ul. Publică poze ce merită date mai departe. Lumea, dacă e interesată, va da click pe link, se va duce spre pagina voastră, se va uita și la altele, și, ca să nu piardă nimic, va da like.

| Sebastian98 a răspuns:

Eu dar da-mi cum te cheama pe fb

| Sebastian98 a răspuns (pentru MariaKTA):

Da-mi id tau de mess pentru ca vreau sa vb cu tine deoarece imi da ca cererea nu poate fi trimisa sau ia id meu messi_gabi25@yahoo.comwinking