| ghineanamaria a întrebat:

Am o pisica dar ii cade mereu parul si nu stiu dc imi spuneti cateva tratamente de scaparea a parului dar naturale va rogg

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Trebuie uneori sa o perii cu o perie speciala. Daca are par mai lung si ii cade cand o mangai nu te ingrijora. Du-te la veterinar sa-ti dea niste vitamine ca nu-i mai cade.Eu i-am dat unele, dar nu mai am cutia sa-ti spun cum se numesc.Iti spune veterinarul si poti citi pe cutie inainte sa cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal ca pisicile la o vrsta sa naprleasca nu poti sai faci nimic.