| Anonimm30 a întrebat:

Am o poza cu mine pe Facebook si mai mult am haha decat like. Care-i faza? Eu nu ma consider urat dar chiar asa urat sa fiu incat sa rada lumea de fața mea?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa o vedem si noi. Si iti spunem ce si cum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate nu este de ras, ci mai degraba o reactie amuzanta din partea prietenilor. Nu este capat de lume :/

Daca tu asta consideri de ras... ce faci cand iesi in lume? Sau expresia fetei oamenilor nu conteaza.

| Celcestietot a răspuns:

Poate fi și o însemnătate de bine a situației în sine, nu înseamnă neapărat că ești "urât". Atât în ochii oamenilor dar și mai mult a lui Dumnezeu, tu ești frumos. Nu uita că Dumnezeu a dat pe unicul Său Fiu spre a noastră mântuire din dragoste față de noi și chiar și de al nostru chip făcut după și în asemănarea Lui. Ca o paranteza, poți citi în Biblie să afli mai multe despre natura umană și dumnezeiască, îți recomand asta și ai mai multă încredere în tinewinking!

| mentholinks a răspuns:

Tre sa te vedem ca sa ne facem o parere ca adevarul oricum nu il stie nimeni in afara de tine.

| Dismally a răspuns:

Nu inseamna ca esti urat, poate este ceva amuzant legat de acea poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade si tu la pozele lor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că ești o persoană amuzantă în realitate și până atunci nu mai avusese-i și alte poze cu tine postate și de aceea cei care te cunosc reacționează mai mult cu umor. happy

| Anonimm30 explică (pentru anonim_4396):

Am primit haha de la straini