| AnToNiU333 a întrebat:

Am o prietena care nu vrea sa zica ca suntem impreuna ce sa fac sa ne despartim?(+ca sunt alte fete care ma plac si sunt cu fata asta de un an si mi-a zis ca daca zic ca suntem impreuna ne despartim )(pai daca ma iubea ar fi facut orice sa fie cu mine nu?)

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Atunci ce mai stai la fundul ei, laso si mergi mai departe. Ce ti-ai dedicat viata ei? Sa fi fost ea ultima fata de pe planeta, te sfatuian sa stai linga ea, asa ca mergi mai departewinking

1 răspuns:
| irina20 a răspuns:

Depinde ce motive are.
Daca probabil se teme de parinti ar trebui sa fi mandru de ea ca trece peste cuvantul lor sa fie cu tine.Intrrab-o care-s motivele?