| XxGirlxX a întrebat:

Am o prietena, m-a sunat sa ma-ntrebe daca vine pe la mine si i-am zis ca da. Dupa o ora am sunat-o sa o intreb de ce nu mai vine si a zis ca nu mai poate pentru ca si-a chemat alta prietena pe la ea.Nici macar nu m-a sunat sa-mi zica. Mi-a zis ca nu mai poate sa vorbeasca pentru ca asteapta raspunsul de la prietena respectiva. Ea zice ca sunt cea mai buna prietena a ei dar nu o mai cred. Oare sa o iert?

Răspuns Câştigător
| PriiNcess a răspuns:

A fost urat din partea ei. cred ca te-ai simtit aiurea...nici macar n-a avut bun simt sa te anunte ca sa n-o mai astepti...
daca tot a zis ca vine alta prietea la ea si tie ti-a zis ca vine la tine, dc nu te-a chemat si pe tine?

eu n-as mai considera-o o prietena buna pentru ca a fost pur si simplu nesimtita...

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca era prietena ta buna, te chema si pe tine. Cred ca mai bine nu o mai bagi in seama un timp, sa vada cum e fara tine. si poate o sa iti ceara scuze happy

| Șttefania a răspuns:

Daca a facut de multe ori asa eu zic sa nu.Asta inseamna ca te foloseste.Si eu am trecut prin ceva de genul numai ca toata 'gasca' mea a uitat de mine si m-am despartit de ei si imi este mai bine asa.
Mult Succes!

| XxGirlxX explică:

Multumesc de raspunsuri. M-au facut sa ma simt mai bine chiar daca nu m-am inpacat cu prietena respectiva si cred ca nici n-o s-o mai fac (cel putin un timp).

| XxGirlxX explică:

Impacat* (scuze)