| loredana29 a întrebat:

Am o prietena pe nume Carla si ne-am certat si ea spune tuturor secretele mele, asta inseamna ca nu mi-a fost o prietena adevarata. Funda

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Mi-a *! DA inseamna ca a fost cea mai rea prietena posibila nesimtita chiar big grin ori e atat de proasta incat nu`si da seama ca ai avut incredere in ea si ca te afecteaza daca ea parfeste la colturi ori nu stie cum sa`si manifeste furia. in locul tau as bateo :d sau raspunde`i cu aceeasi modeda daca poti iar de acum inainte sa nu mai ai incredere in toate panaranele iar daca vei spuene un secret cuiva asigura`te ca si acea persoana iti spune tie ca sa o ai cu ceva la mana :d! let`s do it! funda?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cam aşa ceva, dragă. Bine ai venit în grup!
Te vei mai lovi în viaţă de "carle" şi nu o dată.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și vina tot ție îți aparține! De ce i-ai spus toate secretele? Secretul numai o persoană trebuie să-l cunoască, nu tot satul!
Ai grijă pe viitor ce vorbești și cu cine!
Halal de prietenă.
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

...aha ...si unde e intrebarea?
ti-ai dat deja raspunsul si singura ...acum astepti sa te aprobam?

| anncky a răspuns:

Da straight face cam asta inseamna...
cred ca doar s.a folosit de tine

| oannabomboana a răspuns:

Prietena sigur ti-a fost, dar daca spune secretele tale tuturor inseamna ca este invidioasa pe tine sau pur si simplu furioasa ca esti mai placuta. Ignor-o, iar daca cineva te intreaba ceva poti spune ca inventeaza totul happy.