| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am instalat Gta Sa dar cand dau sa joc imi apare no disc inserted. Please insert the cd/dvd. Am incercat cu cracckul dar nu-mi da voie sa il instalz zice >>>ca:. This application has failed to start because vorbisfile.sll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
Va rog mult ajutati-ma.
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

Deci, ori crakul nu-i bun, ori jocul tras de tine, ia alt crak si vezi daca merge daca, nu inceraca sa iei jocul de alt undeva

| 911targa a răspuns:

Gta_sa. exe trebuie sa fie langa vorbisfile. dll. Il poti descarca de aici: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? vorbisfile, daca mai ai probleme cu fisiere. dll le gasesti aici: http://www.dll-files.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu am patit la fel pentru ca poate nu-i original cd si nu crackerul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copiaza crakul in folderul cu gta san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4765+4