| GuessWho_8607 a întrebat:

Am o problema : cand intru de exemplu de youtube sau pe cs, se vede imaginea foarta proasta ca si cum rezolutia ar fi la minimum. Am verificat in setari, dar rezolutia este la maxim. Laptop-ul este nou, are 2 luni. Cine stie care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema.Da la setari si pune pe automat,apoi inchide si reporneste videoul.O sa mearga,eu am facut asta de cateva ori si pana la urma a luat-o. Daca nu vrea sa ramana selectat automat, selectezi cea mai buna calitate manual si dai videoclipul mai departe, asa o sa schimbe, daca tu selectezi si lasi sa mearga normal nu va merge, da videoul mai departe cu cateva secunde ca sa se schimbe.Bafta multa si daca ai probleme, intreaba-ma.

| GuessWho_8607 explică (pentru Doctorfishadi):

De la ce setari? La calculator? Nu am prea inteles...

| Doctorfishadi a răspuns (pentru GuessWho_8607):

Nu de la calculator! Deschizi video pe yotobe,iar in partea dreapta ai o rotita,jos in dreapta la video cu setari, pe langa comanda ecran complet, uita-te acolo.Dai click acolo si se deschide viteza si calitate, apoi dai pe calitate si vezi sa fie selectat cel mai de sus numar.Fa exact cum ti-am zis eu, daca nu reusesti scrie-mi iar.

| GuessWho_8607 explică (pentru Doctorfishadi):

Ok, sa zicem ca as rezolva problema asta pe youtube. Dar cand intru pe counter strike, de ce se vede la o rezolutie proasta chiar daca setarile sunt bune? Ma gandesc ca ar fi ceva de la placa video, dar laptop-ul e nou

| Doctorfishadi a răspuns (pentru GuessWho_8607):

Poate asa are grafica jocul.

5 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Nu asa este video-ul