| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Am o problema.Cand vreau sa pun un test pe Ceimici.ro nu pot.Am scris numele testului, categoria, descrierea si mai imi apare Ai varaiante de raspuns adaugate. Iar in dreapta imi apare Adauga variante de raspuns.Atata imi apare.Cum pot sa pun teste? Asta m-i se intampla mereu. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Probabil este o eroare de sistem, nu e din vina ta. Cam nu poti sa faci nimic, doar sa astepti ca administratorii siteului sa dea un 'refresh' paginii. Sper sa se remedieze repede problema.
Te pup:*
pa, pa.