| Sory a întrebat:

Daca vreau sa vb cu cineva si imi zice ceva nu imi apare ce zice si nici daca zic eu ceva nu imi apare.Cum pot sa-mi fac sa imi fac sa vad ce vorbesc cu cineva

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vorbesti despre mesaje private, pot fi 2 cazuri:
- careva din voi l-a eliminat pe celalalt
- careva din voi nu s-a registrat corect, integral in sistem
Scrieti amandoi la admin Raluca sa va deblocheze.
Pana atunci puteti vb pe messwinking

| kh1ss a răspuns:

Reinstaleaza`ti messu tongue

| mircea a răspuns:

De obicei raspunsul apare dupa 2-5 minute, asa ca trebuie sa ai putintica rabdare

| Ecaterina a răspuns:

Reinstealaza messengeru'.

lolita
| lolita a răspuns:

Mie mi se intampla destul de dea pe yahoo, can dnu mai merge vorbim pe hotmail, intotdeauna e bine sa ai mess de rezerva happy

| claudiarebecca a răspuns:

Unde? pe mess? incearca o reinstalare sau o repornire a pc ului

| Sory explică:

Dar cum imi reinstalez Messengeru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start - Control Panel -Add or Remove Programs selecteaza Unnistal la Yahoo Messenger apoi fuga pe http://messenger.yahoo.com/ download yahoo messenger si instal.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o repornire sau iesi dupa mess si intra apoi k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.invisible-scanner.com/