| LoverMusic a întrebat:

De cateva saptamani, cand ma uit pe profilele de Steam ale playerilor, nu imi apare 'Recent Activity'. Practic, le vad doar numele, descrierea, tot ce se afla in partea dreapta (prieteni, grupuri, etc.) si comment-urile lor. Nu am umblat in setari laughing
De ce se intampla asta si cum o repar?

5 răspunsuri:
| bopred a răspuns:

Dragule, se numesc profile private, versiune vechie de stream sau acei utilizatori te-au blocat sau ai net foarte slab. Încearcă să reinstalezi steamul

| LoverMusic explică (pentru bopred):

Oo, bopred
1. Draga, nu dragule
2.Nu sunt profile private, stiu sa fac diferenta laughing)
3.Nu e posibil ca literalmente toti userii de pe Steam sa ma fi blocat laughing
4.Am net bun, cu el stateam si inainte
Voi incerca sa il reinstalez, mersi XD

| bopred a răspuns (pentru LoverMusic):

Mrr ești fata gamer?

| LoverMusic explică (pentru bopred):

Mda, aia pe care o numeai,, curvă de Instagram". Chiar uiți repede.

| bopred a răspuns (pentru LoverMusic):

Atunci și mai mrr