| lauraroxi a întrebat:

Am o problema! Cineva imi intra pe contul meu de facebook!
Mi-am schimbat parola dar tot mi-a intrat! Pot afla cine este? Cum? Funda!

Răspuns Câştigător
| allex20n a răspuns:

Nu stiu daca poti afla dar mergi la setarile contului, apoi la securitate si la aprobarea autentificarii si bifezi acolo. o sa iti trimita un cod cu care iti inregistrezi calculatorul tau, si daca altcineva incearca sa intre de pe alt calculator o sa primesti un mesaj cu un cod ca sa inregistrezi codul ca sa poti/poata intra de pe alt calc.
pe scurt nu poti intra numai de pe calculatorul tau daca nu iti inregistrezi codul primit.

2 răspunsuri:
| MihaiStefan13 a răspuns:

Ceea ce a zis allex20n este foarte bine dar sti ce te mai sfatuiesc eu...pentru ca degeaba faci chestiile acelea daca ai un keyloger in calculator.Eu zic sa iti ieu un antivirus bun si sa te pui pe scanat pentru ca daca acel cineva ti-a bagat un keylogger in calculator poti sa iti schimba parola si sa iti pui cate coduri doresti ca el va intra de fiecare data cand are chef.

| lauraroxi explică (pentru MihaiStefan13):

Mi l-am curatat cu Avast