| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. In timp ce ma joc un joc, daca deschid radio zu sau youtube sa ascult muzica, sunetul se aude cam ciudat. Ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Virusi, prea multe programe instalate, etc. Daca e chiar asa deranjanta problema reinstaleaza windows-ul.

2 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Daca se aude intrerupt s-ar putea ca PC'ul sa nu poata duca jocul acela + muzica in acelasi timp.

| Iubibilăă a răspuns (pentru edit28):

Dar inainte nu facea asasad ce are?

| edit28 a răspuns (pentru Iubibilăă):

Virusi, prea multe programe instalate, etc. Daca e chiar asa deranjanta problema reinstaleaza windows-ul.